Mini-Market - Kobierzyce

 

Mini-Market Kobierzyce Mini-Market Kobierzyce Mini-Market Kobierzyce Mini-Market Kobierzyce

ADRES
Mini-Market Kobierzyce
ul. Witosa 22
55-040 Kobierzyce
GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 6:00-22:00
so: 6:00-22:00

KONTAKT

tel. 71 369 82 32
tel. 71 369 82 34
fax 71 369 82 33
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE

PŁATNOŚCI: gotówka, VISA, MaterCard
TU: doładujesz telefon,wypłacisz gotówkę)

 

Mini-Market w Kobierzycach to nasza wiodąca placówka, od wielu już lat doskonale znana wszystkim mieszkańcom oraz wielu pracownikom pobliskiej podwrocławskiej specjalnej strefy ekonomicznej.  Oferuje w niezwykle atrakcyjnych cenach szeroki wybór niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym artykułów spożywczych i przemysłowych. Są to najwyższej jakości produkty podstawowe (jak np.mięso, wędliny, kurczak z rożna), doskonałe pieczywo [w tym wypiekane na miejscu] i nabiał) oraz pozostałe: konserwy, warzywa i owoce - świeże i mrożone, dania gotowe i koncentraty, słodycze i przekąski, wyroby tytoniowe, alkohol, środki czystości, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą, artykuły biurowe itp.) - słowem wszystko co w domu potrzebne.

Dodatkowo na miejscu działa kolektura totalizatora sportowego.
W grudniu 2016 zakończył się remont placówki. Nowoczesne wnętrza, kącik kawiarniany gdzie zapachem kusi wyśmienita kawa, doskonałe hot-dogi to wszystko sprawia, że zakupy w Mini Markecie to wielka przyjemność.

Komfort Państwa zakupów zapewnia: fachowa i miła obsługa, duży wybór, częste promocje, samoobsługa, parking na ok. 40 miejsc, łatwy dojazd.
Stawiamy na wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Serdecznie zapraszamy.

 

Napisz do sklep Mini-Market Kobierzyce

e-mail [!] 
temat [!] 
treść [!] 
podpis 
telefon